Přihlášení / registrace
Pro zobrazení kompletních údajů o vozidle je třeba se přihlásit / registrovat.

registrace - firma registrace - osoba
Typ aukce: Kamenná aukce - E - garantovaná Všeobecné podmínky
Detail aukce: 2021K007-E aukce Popis aukce
Aukce začíná: 06.09.2021 10:00
Aukce končí: 06.09.2021 11:44 Aukce byla ukončena
Aukce byla ukončena
Dokumenty aukce

Škoda Superb COMBI 2,0 TDI 4X4 Aukční číslo: 31

Vyvolávací cena: 110 000,- Kč Aktuální cena: 149 000,- Kč
První registrace: 2014
První registrace ČR: 2014
Stav ukazatele km: 363035
Zdvihový objem (ccm): 1968
Výkon (kw): 103
Palivo: nafta
Původ: Zakoupeno nové v ČR
Poznámka: U vozidla je nutné vyměnit provozní kapaliny. Položka stav tachometru, uvedený u vozidla, je stav počítadla, nikoliv skutečný nájezd ujetých kilometrů. Za tuto případnou rozdílnost neručíme.
Sazba DPH: 0%
Umístění vozidla: CarAukce Kolín
Barva: hnědá
VIN:    TMBLE73T5E9049131 - prověřit VIN CarDetect
STK: 04/2020
Výbava vozidla: Vyhřívané čelní sklo, Parkovací senzory, El. stavitelná P sedadla, Interiér kůže, Hagusy, Klimatizace automatická, Sedadla vyhřívaná, Audio originál, Airbagy 6x, ASR
Stav vozidla: Zjištěný technický stav jednotlivých skupin vozidla - zkušební jízda nebyla provedena. Motor Skupina odpovídala stáří, ujetým km a způsobu užívání. Na skupině byl popsán nepravidelný chod. Převodovka Skupina odpovídala stáří, ujetým km a způsobu užívání. Přední náprava + řízení Skupina odpovídala stáří, ujetým km a způsobu užívání. Na skupině byla popsána závada na brzdové soustavě. Zadní náprava Skupina odpovídala stáří, ujetým km a způsobu užívání. Karoserie Skupina odpovídala stáří, ujetým km a způsobu užívání. Na skupině byly zjištěny rýhy a oděrky v síle laku, koroze střechy, deformovaný L a P „A“ sloupek, deformovaný rám PP dveří a deformované LP dveře. Výbava karoserie Skupina odpovídala stáří, ujetým km a způsobu užívání. Na skupině byl zjištěn odřený přední a zadní nárazník, chybějící akumulátor a znečištěný interiér. Závady dle předávacího protokolu: rezerva na PZ kole a poškozené kolo je ve voze, svítí Airbag, servo, tlak v pneu a ESP, provozní oděrky a škrábance po celém voze.
Pro účast se nejprve přihlašte.

Seznam vozidel