Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Log inPřihlášení RegistraceRegistrace
 +420 724 344 591
 info@caraukce.cz
― 19 let zkušeností ―
Prodaných vozidel
47 912
Pokud hledáte informace o tom, jak naše služba funguje, co nabízíme, jste na správném místě.
Připravili jsme pro vás výběr nejčastěji kladených otázek rozdělených do kategorií podle druhu dotazu.

Aukce je otevřena všem, fyzickým i právnickým osobám. Je potřebná pouze bezplatná registrace.

Pro aktivní účast v Aukci, je nutná bezplatná registrace.

Průběh Aukce mohou pasivně sledovat i neregistrovaní návštěvníci, nemohou však podávat nabídky na kupní cenu vozidla a mají omezené náhledy na karty vozidel.

V případě že by vydražené vozidlo neodpovídalo popsanému a nafocenému stavu v době aukce, je možné takové vozidlo nepřevzít a budou Vám ihned vráceny veškeré peníze. Případně můžete žádat o odstranění zjištěné závady.

Aukce označené jako garantovaná cena: Car Aukce nemůže odmítnout návrh Vítězného účastníka a s tímto neprodleně uzavře kupní smlouvu
Aukce označené jako negarantovaná cena : Car Aukce má právo odmítnout návrh Vítězného účastníka a kupní smlouvu na předmětné Vozidlo neuzavřít

Všechna nabízená vozidel jsou prověřena mezinárodní ověřovací organizací Car Detect spol. s r.o.

Po uhrazení celé částky uvedené v podkladech pro úhradu je s vítězným účastníkem aukce sepsána kupní smlouva. Poté si kupující může vozidlo na místě určení okamžitě převzít.

Společnost Car Aukce zajistí (obvykle do 5 dnů od obdržení všech potřebných dokladů a dokumentů od kupujícího, potřebných ke změně vlastníka) zápis změn údajů v registru silničních vozidel.

Většina vozidel pochází z ukončených operativních leasingů , předčasně ukončených smluv finančního leasingu a úvěru nebo firemních fleetů.

Nabízená vozidla si mají účastníci e-aukce možnost prohlédnout před konáním e-aukce. Lokace vozidla je uvedena v kartě vozidla.

Přihlášení účastníci můžou podávat své nabídky na Kupní cenu v průběhu konání aukce a to tak, že v seznamu vozidel nebo v kartě vozidla klikne na tlačítko Potvrdit cenu – Přihodit + 1000,- nebo do kolonky „Nastavit cenu“, uvede výši své nabídky a potvrdí.. Účastník může stejným způsobem učinit návrh na libovolný počet vozidel v aukci. Účastníkovi e-aukce se vždy zobrazuje informace, zda jeho nabídka je nejvyšší či nikoliv.

garantovana aukce : po skončení aukce je zaslán Vítěznému účastníku email obsahující seznam vozidel (a) u nichž nabídl nejvyšší Kupní cenu a bude s ním neprodleně uzavřena Kupní smlouva.
negarantovaná aukce :po skončení aukce je zaslán Vítěznému účastníku aukce email obsahující seznam vozidel (a) u nichž nabídl nejvyšší Kupní cenu, tato je schvalována zadavatelem aukce, následně je zaslán další email, kde je Vítěznému účastníku sděleno, zda jeho nabídka byla nebo nebyla akceptována.

V kartě vozidla je možno nastavit robota. Robot automaticky přihazuje po zvoleném kroku příhozu (1000,-Kč) až do maximální nastavené částky. (případně -1000,-Kč, viz. UPOZORNĚNÍ níže) Robot musí být nastaven nad aktuální cenu .

Příklad nastavení robota :

• vyvolávací cena je 150.000,- Kč
• aktuální cena je 40.000,-Kč
• vy si nastavíte robota na 140.000,- Kč
• robot za vás přihodí na 41.000,-Kč aby jste byl v daném momentě vítězným účastníkem aukce
• pokud již nikdo cenu nenavýší, stanete se vítězeným účastníkem aukce
• pokud jiní účastníci aukce nabídku navýší, robot za Vás bude navyšovat až do Vámi nastavené částky 140.000,- Kč

UPOZORNĚNÍ : v případě , že máte nastaveného robota např. na částku 140.000,- Kč a Váš robot podal nabídku na 139.000,- Kč a následně jiný účastník nabídne částku 140.000,- Kč, váš robot již nemůže reagovat, protože jeho maximální výše je rovna poslední nabídce a vítězným účastníkem je tedy účastník, který podal nabídku na 140.000,- Kč.